Newsletter

18 styczeń 2020 09:00 - 19 styczeń 2020 13:30

Miasto: Poznań

Temat: Technik Weterynaryjny

Wykładowcy: lek. wet. Mariusz Siedlicki

Uczestnicy szkolenia:

- technicy weterynarii

- lekarze weterynarii

- studenci ostatniego roku medycyny weterynaryjnejCel szkolenia:
Usystematyzowanie wiedzy od technicznych aspektów (ilość projekcji składająca się na prawidłowy obraz), ocenę jakość zdjęć (nie jesteś cudotwórcą - nie opisuj zdjęcia, które jest źle wykonane), przez nomenklaturę każdego obszaru, po prawidłowe projekcje i najczęściej spotykane w praktyce patologie.

Nacisk kładziemy na logicznej interpretacji obrazu radiologicznego, dzięki której nie zostaną przeoczone ważne elementy zdjęcia, mogące wpłynąć na postawienie właściwego rozpoznania. Spora część szkolenia to praca w zespołach dwu-osobowych, kiedy to za pomocą programu dedykowanego weterynarii przećwiczysz samodzielnie zdobytą wiedzę i ją utrwalisz. Na życzenie uczestników zwiększamy ilość zdjęć do pracy własnej podczas szkolenia.

Bardzo praktyczne, wiele wyjaśniające szkolenie prowadzone przez lekarza praktyka od lat zajmującego się diagnostyką obrazową. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

Szczegółowe informacje: www.mastervet.pl - szkolenia dla techników weterynarii

Kontakt z organizatorem:

MasterVet Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej Sp. z o.o. Sp. k.

tel.: 602476482

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawdź na mapie:

Partnerzy portalu