Newsletter

12 październik 2019 08:45 - 13 październik 2019 13:30

Miasto: Wrocław

Temat: Reprodukcja

Wykładowcy: Tadeusz Frymus , Ann van Soom , Gaia Cecilia Luvoni , Andrea Münnich , Konrad Blendinger , Cindy Maenhoudt , Alain Fontbonne , Xavier Levy , George Mantziaras , Magdalena Kalwas-Śliwinska , Wojciech Niżański , Wojciech Hildebrand , Janina Łukaszewska

To już nasze piętnaste spotkanie we Wrocławiu. Nasza październikowa konferencja stała się stałym punktem w kalendarzu lekarzy weterynarii zajmujących się rozrodem małych zwierząt.

Tegoroczna tematyka Kongresu poświęcona jest zagadnieniom praktycznym, atrakcyjnym dla lekarzy weterynarii. Skupimy się zatem na diagnostyce i terapii zaburzeń rozrodu, w tym leczeniu chirurgicznym. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie o rolę zakażeń w powstawaniu problemów z płodnością. Zajmiemy się szczegółowo onkologią i badaniami laboratoryjnymi w rozrodzie. Omówimy nowe możliwości w rozrodzie kotów, jak również nowoczesne techniki obrazowania: 3D, 4 D, color-Doppler, kontrast, elastografia.

W tygodniu poprzedzającym Kongres odbędzie się (po raz drugi we Wrocławiu) prestiżowy europejski Kurs mistrzowski klasy ESAVS - Reproduction I: Physiology, Pathology in Females and Artificial Insemination, zorganizowany we współpracy z Zarządem European Veterinary Society for Small Animal Reproduction EVSSAR. Uczestnicy kursu będą mogli zdobyć kompleksową wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu rozrodu małych zwierząt i stosowania u nich technik wspomaganego rozrodu.

Kontakt z organizatorem:

Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich, Wydział Medycyny Weterynaryjnej UPWr

tel.: 48 71 32 05 315

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawdź na mapie:

Partnerzy portalu